O mnie

Opieka seniora jest moją pasją. Nazywam się Artur Lewtak, od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą opieką nad ludźmi starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Pracowałem w Domu Pomocy Społecznej, w Hospicjum, w Szpitalu oraz w Zakładzie Opieki Leczniczej. W chwili obecnej prowadzę prywatną praktykę opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Tematem opieki nad osobami starszymi interesuję się od początku mojej pracy jako opiekun. Praca, którą wykonuję, czyli opieka jest przede wszystkim moją pasją i sposobem na życie. Największą radość sprawia mi bezpośredni kontakt z pacjentem, rozpoznawanie i zaspakajanie jego potrzeb oraz bardzo proste bycie z drugim człowiekiem i budowanie relacji. Postanowiłem podzielić się z ludźmi swoją wiedzą, którą zdobyłem przez lata mojej aktywności zawodowej. Treści, które chcę przekazywać, mają charakter jak najbardziej praktyczny, aby każdy mógł wynieść dla siebie jak najwięcej wartościowych informacji. Opieka seniora może być wartościową przygodą.

Jestem przede wszystkim humanistą. Ukończyłem Policealna Szkołę Medyczną na kierunku Opiekun Medyczny, która była dopełnieniem mojej wcześniejszej pracy w Domu Pomocy Społecznej. Ukończyłem również socjologię w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie oraz studia magisterskie w Instytucie Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Poza tym jestem absolwentem podyplomowych studiów z pedagogiki. Ukończyłem również bardzo wiele kursów z zakresu przedsiębiorczości, etyki i zarządzania.

Do opieki podchodzę w każdym przypadku w sposób bardzo indywidualny. Potrzeby podopiecznych podlegają głębokiej analizie na podstawie przeprowadzonej ankiety lub wywiadu. Pracuję po to aby każdy senior poczuł się wyjątkowo. `

O mnie
O mnie

Skorzystaj z oferty naszych partnerów: